Test potravinovej intolerancie: Skúsenosti, fórum, zľava, akcia a cena

V dnešnom svete je potravinová intolerancia stále častejším problémom. Je to neuveriteľné, ale až 62% ľudí trpí na toto ochorenie. Niektorí ľudia majú nevysvetliteľné ťažkosti. Tie sú často spôsobené potravinami, ktoré bežne užívame. Ťažkosti sa objavujú s nikoľkohodinovým odstupom a preto si ich nedávame do spojitosti s potravinami. Ak vylúčite zle znášané jedlá, zlepšenie stavu nastane takmer okamžite.

Domáci test je jednoduchý a účinný

Domáce testovanie potravinovej intolerancie je jednoduché a maximálne účinné. V domácich podmienkach vám test odhalí špecifické IgG protilátky. Je to novodobá technika, pri ktorej už z niekoľkých kvapiek krvi dokážete odhaliť potravinovú intoleranciu.

Laboratórny test potravinovej intolerancie na 93 potravín

ELISA TEST – špičkový top produkt na domáce testovanie potravinovej intolerancie až na 93 potravín! Hľadáte najlepší tester na otestovanie intolerancie potravín? Práve ste ho našli! Dopravu máte zadarmo. Ide o najlepší tester. Úspešnosť testovania je až 96%, samozrejmosťou je rýchly výsledok testu.

 

Ohodnotiť

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.