Krém na genitálne bradavice bez predpisu

Ako funguje krém na genitálne bradavice bez predpisu? Krémy sú veľmi účinné proti vzniku bradavíc. Doporučuje sa kombinovať krém so zmrazovaním (kryoterapiou).

EKOBALZAM – špičkový krém na genitálne bradavice, ktorý získate bez predpisu. To znamená, že na jeho kúpu nepotrebujete recept od lekára. Doporučuje sa ho kombinovať s kryoterapiou. Funguje veľmi dobre najmä na začínajúce bradavice. Môžete ho nanášať aj preventívne na pokožku. Výhodou je, že stačí naniesť len malé množstvo. Tento krém má veľmi dobré preventívne účinky. Ak ho nanesiete na pokožku kde je predpoklad pre vznik bradavíc. Tento krém zabráni ich vzniku.

SPIRULARIN – taktiež veľmi účinný krém pre boj proti vzniku bradavíc. Doporučuje sa ho používať aj preventívne – na zdravú pokožku. V tých častiach pokožky, kde existuje predpoklad vzniku bradavíc naneste malé množstvo krému. Krém bráni vzniku bradavíc. Taktiež sa doporučuje kombinovať ho so zmrazovaním (kryoterapiou) vrámci domácej liečby. Je to veľmi účinný produkt špeciálne vyvynutý pre boj proti vzniku genitálnych bradavíc.

4 (80%) 3 votes

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.