Domáca liečba genitálnych bradavíc: TEST najlepších prípravkov

Bradavica, alebo výsev bradavíc na genitáliách môže znamenať ochorenie známe ako genitálne bradavice. Ochorenie môže mať rôzny priebeh, u niektorých ľudí bradavice samé zmiznú. U ďalších sa zase objaví svrbenie, pálenie a iné ťažkosti. Máte genitálne bradavice? Ak áno je veľmi dôležitá ich liečba a odstránenie. A to hlavne preto, že výsev je veľmi infekčný a stačí kontakt s pokožkou zdravého človeka a môžete ho infikovať. Pripravili sme pre vás top produkty na domácu liečbu genitálnych bradavíc. Ak na genitáliách nebudete mať žiadne bradavice, nebudete infekčný.

Tipy pre domácu liečbu

Genitálne bradavice: Tip na domácu liečbu

Ako vyzerajú genitálne bradavice?

Ide o mäkké výrastky na pokožke, výzorom pripomínajúce karfiol. Objavujú sa priamo na genitáliách u mužov aj u žien. Neliečené genitálne bradavice môžu byť bolestivé a môžu aj neprijémne svrbieť. Taktiež môžu výrazne skomplikovať hygienu a holenie, často sa do nich zarezáva. Väčšie nebezpečenstvo predstavujú u žien. Môžu sa totiž objaviť aj vo vnútorných pohlavných orgánoch. V krajnom prípade môžu spôsobiť až rakovinu krčka maternice.

  • Infekčný je výsev genitálnych bradavíc
  • Neliečené môžu spôsobiť komplikácie
  • Domáca liečba genitálnych bradavíc je možná
  • Liečba doma má viacero výhod

Ako sa zbaviť genitálnych bradavíc

Z výskumov vyplýva, že v Amerike si až 85% ľudí lieči bradavice doma. Vládne tam trend, že pokiaľ genitálne bradavice nespôsobujú vážnejšie problémy tak ani nie je potrebná návšteva lekára.

Ďalším dôvodom je to, že dnes existuje veľké množstvo voľnopredajných prípravkov, ktoré naozaj fungujú. Domáca liečba genitálnych bradavíc vám ušetrí čas, nie je potrebné sa nikam objednávať.

Odstránenie doma

Odstránenie genitálnych bradavíc v domácich podmienkach je jednoduchšie ako sa zdá. Nižšie vám ukážeme overené produkty, ktoré vám odstránia genitálne bradavice. Taktiež je dôležité najmä v dobe výsevu posilňovať imunitu. S posilnenou imunitou sa vám odstránené genitálne bradavice opätovne neobjavia. Taktiež sa doporučuje používať krém na genitálne bradavice. Malé množstvo krému nanášajte na miesta, kde je predpoklad pre vznik genitálnych bradavíc. Krém spolahlivo zabráni vzniku nových bradavíc.

Top prípravky na odstránenie genitálnych bradavíc

WARTNER – produkt na odstránenie bradavíc. Prípravok bradavicu zmrazí. Po zmrazení bradavica samovoľne odpadne do niekoľkých dní. Pomocou aerosolu v nádobke zmrazíte penový aplikátor. Ten potom priložíte na bradavicu. Ide o najúčinnejšiu metódu pre domácu liečbu genitálnych bradavíc. V balení nájdete aj aplikačný držiak. Pomocou neho sa aplikátor prikladá ešte jednoduchšie a bezpečnejšie. Výsledky odstraňovania bradavíc sú porovnateľné s kryoterapiou. Odstraňovanie bradavíc zmrazovaním je najlepšou voľbou pre ich
odstránenie.

URGO – ďalší prípravok na zmrazovanie genitálnych bradavíc. Tento kryoterapeutický prípravok na domácu liečbu genitálnych bradavíc funguje na báze zmrazovania bradavice. Po zmrazení bradavica samovoľne do niekoľkých dní odpadáva. V mieste aplikácie sa môže objaviť začernanie, alebo pľuzgier. Nemajte však obavy je to bežný jav. Pľuzgier zmizne a nahradí ho zdravá pokožka bez bradavíc. Väčšinou to trvá dva dni. Zmrazovanie je najefektívnejšia metóda pre odstránenie genitálnych bradavíc.

SALIVER – veľmi účinné náplaste, ktoré odstránia bradavice. Účinnou látkou je kyselina salicylová. Ak ste skúsili kryoterapiu a zdá sa vám príliš bolestivá máme pre vás tento produkt. Náplasť nalepíte na bradavicu a necháte pôsobiť. Môže sa objaviť mierne pálenie ale to je len znakom toho, že náplasť pracuje. Kyselina salicylová je veľmi efektívna pre odstránenie genitálnych bradavíc. Tieto náplaste na odstránenie genitálnch bradavíc fungujú naozaj veľmi dobre. Stačí postupovať podľa návodu a vaše bradavice zmiznú.

Genitálne bradavice – ako sa prenášajú?

K prenosu prechádza výlučne s kontaktom s bradavicami. Čo to znamená? Znamená to, že ak si bradavice odstránite tak nebudete infikovať druhú osobu, ktorá nie je infikovaná. Je tiež dôležité používať prípravky aj na už začínajúce bradavice. Produkty, ktoré uvádzame vyššie sú overené. Preukázateľne odstraňujú genitálne bradavice. Netreba však zabúdať, že je dôležité posilnenie imunitného systému. Posilnená imunita zabezpečí, že bradavice sa opätovne už neobjavia.

 

4.5 (90%) 2 votes

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.